הצהרת נגישות

כללי

Carmel-Tech שואף להבטיח כי שירותיו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. Carmel-Tech השקיעה כמות ניכרת של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות עצמאות.


נגישות ב- carmel-tech.com

Carmel-Tech מעמיד לרשותו את אתר האינטרנט של נגישות המשתמש, אשר מופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- carmel-tech.com לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).


הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של carmel-tech.com על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.


כתב ויתור

Carmel-Tech ממשיך במאמציו לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכנים של Carmel-Tech לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.


כאן בשבילך

אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן באתרcarmel-tech.com l או זקוקים לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לכם.


צרו איתנו קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת הלקוחות של carmel-tech הכדלקמן:
דוא”ל: sales@carmel-tech.com